Pozycjonowanie stron samemu – czy warto? – LinuxNews
Najnowsze informacje o Linuxie, marketingu i PR

Pozycjonowanie stron samemu – czy warto?

 

Dla wielu osób pozycjonowanie stron to świetny sposób na zdobywanie ruchu. Jednak gdy pozycjonujesz swoje strony, to lepiej wynająć mkgroup.pl czy lepiej robić to samemu? W tym artykule postaram się pomóc Ci w podjęciu decyzji.

 

Lepiej jest powierzyć pozycjonowanie swoich stron profesjonalistom.
Lepiej jest powierzyć pozycjonowanie stron profesjonalistom.

 

  • Pozycjonowanie stron zawsze oznacza koszty. Nawet jeżeli nie zamierzasz inwestować w agencję SEO, to i tak część linków, które pozyskasz w internecie będzie najzwyczajniej w świecie płatna. Dodatkowo musisz pamiętać, że pozycjonując strony samemu poświęcasz na to swój czas, w którym mógłbyś robić coś bardziej wartościowego.
  • Jeżeli zamierzasz skorzystać z agencji SEO to oczywiście musisz liczyć się z kosztami. Jednak nie musisz poświęcać swojego czasu na rozwój i pozycjonowanie. Zajmą się tym profesjonaliści, a Ty w tym czasie możesz robić rzeczy ważniejsze w twoim biznesie.

 

 

Dlatego uważam, że lepiej jest powierzyć pozycjonowanie swoich stron profesjonalistom. Oni zajmą się pozyskiwaniem ruchu do twojego biznesu, natomiast Ty zajmiesz się ważniejszymi zadaniami, których zlecić nie możesz. To sprawia, że według mnie o wiele korzystniejsze jest zlecenie pozycjonowania firmom zewnętrznym, ponieważ oni zajmą się tym profesjonalnie.